امروز: یکشنبه 10 مهر 1401 برابر با 02 اکتبر 2022

مهروان نیوز

مهروان نیوز

پایگاه اطلاع رسانی مهروان نیوز

سه شنبه, 04 خرداد 1400 00:00

به گزارش مهروان خبر/ اعضاء هیئت رئیسه نظام مهندسی استان مازندران، از بوستان شهدای خوشنام نکا مسیر سی متری بازدید کردند.

سه شنبه, 04 خرداد 1400 00:00

با حضور وزیر میراث فرهنگی و استاندار؛ 78 طرح در مازندران افتتاح می‌شود / سرمایه گذاری 9 هزار میلیارد ریالی در طرح های حوزه گردشگری، صنایع دستی و میراث فرهنگی مازندران

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران گفت که ۷۸ پروژه در حوزه گردشگری، صنایع دستی و میراث فرهنگی همزمان با سفر وزیر میراث فرهنگی به این استان بهره‌برداری می‌شود.

دوشنبه, 03 خرداد 1400 00:00

لازمه مشارکت حداکثری در انتخابات، امید به نقش اثرگذار مشارکت شهروندان در تعیین آینده کشور است.

درسطح شهرستان مشارکت حداکثری و شور انتخاباتی بوجود بیاید / لازمه مشارکت حداکثری در انتخابات، امید به نقش اثرگذار مشارکت شهروندان درتعیین آینده کشور است/پروژه های در حال انجام شهرداری با جدیت و طبق زمانبدی به اتمام می رسد.

دوشنبه, 27 ارديبهشت 1400 00:00

قربانی، رییس کمیته فناوری ستاد انتخابات استان: انتخابات شورای اسلامی شهر ساری تمام مکانیزه برگزار می شود.

ابوذر قربانی، با اشاره به این مطلب؛ بر ضرورت تمهید زیرساخت های مناسب جهت برگزاری هر چه بهتر انتخابات تمام مکانیزه در شهر ساری تاکید کرد.

یکشنبه, 19 ارديبهشت 1400 00:00

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه‌ای زمان ثبت نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی شهر و روستا و دو انتخابات میان‌دوره‌ای در ۱۴۰۰ را مشخص کرد.

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره پنج خود، زمان ثبت نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی شهر و روستا و دو انتخابات میان‌دوره‌ای را اعلام کرد

دوشنبه, 13 ارديبهشت 1400 00:00

شهردار نکا به همراه اعضای شورای شهر با شریعتی- نماینده مردم نکا،بهشهر و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی دیدار و مهمترین مشکلات شهر را بررسی کردند.

به گزارش مهروان خبر/ در دیدارشهردارنکابانماینده مردم شرق مازندران درمجلس شورای اسلامی، مسائلی مانند بدهی اداره آب به شهرداری، فاضلاب شهری،پیگیری کشتارگاه، پیگیری نصب دکل صدا و سیما ، درخواست قیراز وزارت راه و دیگر مسائل مطرح و بررسی شد.

حالت های رنگی